«Зустріти тебе»: популярний італійський артист заспіває про українок, які живуть далеко від Батьківщини

14 лютого в інтерактивному просто IA Syla.news відомий італійський співак Альфонсо Олівер презентуватиме пісню та кліп про українок, які працюють на чужині. Слова пісні написав український поет і дипломат Володимир Карачинцев.

«Я – мрійник. Вірю у те, що мої мрії здійсняться. Реалізую їх через пісні. До своїх пісень ставлюсь побожно. Вважаю, що музика – це місія, моя місія. Вона допомагає мені спілкуватися з багатьма людьми про важливі речі, сягати якісь цілі. Сподіваюся, моїм слухачам це також додає наснаги до життя».

Цими словами італійський співак і композитор Альфонсо Олівер сформулював своє життєве і творче кредо. Як розповідає автор тексту Володимир Карачинцев, “ці достойні слова чудово виписують його (Альфонсо Олівера – ред.) портрет – співака, композитора, музичного промоутера. талановитого, безпосереднього і щирого.

«До цитованих вище слів можна ще додати його неодноразові медійні освідчення в замилуваності українськими жінками, красою нашої землі і мови», – доповнив Володимир Карачинцев.

З його слів, для італійця Олівера Україна – це «блакитноока красуня з пшенично-золотистим волоссям».

Зазначимо, пісня «Зустріти тебе» розповідає про українку, яка приїхала на Апеннінський півострів у пошуках роботи. Дівчину достойну, з сильним характером, яка самотужки торує собі шлях в чужому краю, сумуючи за рідною землею і близькими.

«Пісня передає чоловіче переживання туги за коханою й водночас повагу до її вибору. А також розповідає про палке прагнення зустрічі: «Зустріти тебе посеред юрби, серед міста, просто неба, зустріти тебе», – розповідає автор пісні.

Нагадаємо, Володимир Карачинцев – український поет, перекладач, журналіст, культуролог, дипломат, автор книги есеїв “Італія – стан душі”, книг поезій “Хромосоми”, “Видименевидиме”, перекладів з французької, італійської, норвезької, польської  мов. Працював, зокрема, у Алжирі, Римі, Рабаті. У 2007-2011 роках Генеральний консул України в Неаполі.

Початок презентації  – 0 12:00

Адреса ІА Syla.news: м.Львів, пл.Яворського, 1 (2 поверх)

 

 

1150 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up