За постановку вистави у львівському театрі Леся Курбаса режисеру присвоїли премію

Івану Уривському присвоїли державну премію імені Леся Курбаса.

Про це повідомила прес-служба Міністерства культури України.

За результатами таємного голосування Комітетом з присудження премії імені Леся Курбаса прийнято рішення присудити премію у 2019 році режисеру Одеського академічного українського музично-драматичного театру імені В. Василька Івану Уривському.  Примію присвоєно за постановку вистави «Перехресні стежки» (за мотивами повісті Івана Франка) у Львівському академічному молодіжному театрі імені Леся Курбаса.

Додамо, що у 2018 році режисер Іван Уривськиц здобув грант Президента України в галузі театрального мистецтва для здійснення творчого проекту «Перехресні стежки» на базі Львівського академічного молодіжного театру імені Леся Курбаса.

Довідка:

Режисер-постановник Уривський Іван Сергійович народився 9 березня 1990 року у Кривому Розі, закінчив Київський національний університет культури і мистецтв (майстерня Ніни Гусакової). Студентом 5 курсу Іван Уривський поставив «Тіні забутих предків» М. Коцюбинського. Це стало першою режисерською роботою в Одеському українському академічному музично-драматичному театрі імені В. Василька, де він зараз працює. Сьогодні всі роботи молодого режисера в українському театрі мають великий успіх у глядачів і високо оцінені театральними експертами і критиками: вистава «Дядя Ваня» визнана кращим режисерським дебютом Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії» у 2015 році; режисерська робота «Украдене щастя» за мотивами класичної п’єси Івана Франка відзначена премією «Дзеркало сцени»; у 2016 році Іван Уривський увійшов до числа переможців міського конкурсу «Прем’єри сезону», де була відзначена його вистава «Тіні забутих предків» М. Коцюбинського.

 

663 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up