Тимошенко у Львові пояснила, над вирішенням яких основних питань її команда працює уже сьогодні

11 лютого народний депутат і кандидат у президенти має зустрічі з виборцями у Львові, двох обласних центрах і в місті-курорті.

Сьогодні кандидат на посаду Президента України, народний депутат Юлія Тимошенко провела зустріч із редакторами та журналістами регіону.

На Львівщині вона перебуває разом із представниками команди всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”, зокрема, з екс-міністром закордонних справ Борисом Тарасюком.

Як розповів Тарасюк, Юлія Тимошенко планує провести зустрічі з виборцями у Самборі, Дрогобичі та Трускавці. Також він заявив, що за отриманими результатами соціологічних опитувань щодо березневих президентських виборів, на Львівщині та Тернопільщині найбільше підтримують лідера “Батьківщини” – Юлію Тимошенко. На другому місці – Володимир Зеленський, дещо менше підтримують Андрія Садового.

Сама ж кандидат у президенти Юлія Тимошенко зазначила, що, окрім війни, на Сході України, перед державою стоять три основні виклики: демографічна криза (на що впливає, зокрема, масова трудова міграція і здатність країни боротися за таланти), зміна сировинної економіки на економіку інноваційного розвитку (як наголосила політик, сировинна економіка є відсталою), і те, як управляється країна (ефективне використання матеріальних і людських ресурсів, що в загальному впливає на валовий внутрішній продукт).

“Саме тому, розуміючи ці виклики, розуміючи, що часу на експерименти у нас не залишилось, ми зразу після виборів президента у 2014 році, зібрали команду, що складається з громадян України: економістів, фінансистів, політологів, знавців Конституції. Ми поставили перед ними одне завдання: як нам побудувати ефективну систему управління країною, як на базі цього побудувати економічну стратегію, соціальну, молодіжну політику, стратегію миру і безпеки, накреслити не просто дорожню карту дій, а філософію, концепцію. Якщо у нас такого плану дій не буде, якщо його не покласти в основу свого життя, все інше виглядатиме, як хаос. Для цього створили “Новий курс України” – коротке викладення багатотомного аналізу, як діяти одразу після перемоги на виборах“, – заявила політик.

Окремо звернула політик увагу й на вирішення проблеми забезпечення українців житлом. Зокрема, пояснила, що її команда перегляне фінансово-кредитну політику держави. Йдеться про непосильний для пересічних українських родин перший внесок (25-30% вартості житла).

«Треба запровадити довгострокове іпотечне кредитування під купівлю житла на 15 і більше років. Адже зараз українські родини не можуть за 3-5 років віддати вартість квартири зі своїх доходів, які наразі і так знизились. Це політика НБУ і її треба ухвалити законом, щоб українці самі могли визначити, за скільки років зможуть повернути гроші», – пояснила голова партії.

Також, переконана Юлія Тимошенко, потрібно знизити вартість кредиту з 20% річних по кредиту до 3-4%.

Розповіла кандидат і про те, як уже сьогодні її команда працює задля змін, які прагне втілити.

“Якщо подивитись, як наша команда ділить наш час роботи, то 70% часу іде на реалізацію планів зміни України. А 30% – вибори, політичні баталії, все інше. Тому що немає ніякого сенсу боротись за перемоги на парламентських, на президентських виборах, якщо ми не маємо тієї архітектури України, яку одразу ж треба буде впроваджувати в життя.”

Зазначила Тимошенко і про співпрацю спостерігачів її партії з іншими політичними силами.

“Ми досягли домовленості між кількома кандидатами у президенти –  Андрієм Садовим, Анатолієм Гриценком, Олександром Шевченком, Віктором Бондарем – про консолідацію зусиль по запобіганню підкупів, терору і фальсифікації під час президентських виборів-2019. Зокрема, в рамках меморандуму спостерігачі кандидатів-підписантів мають наміри зібрати максимальну кількість оригіналів протоколів з виборчих дільниць, аби запобігти фальсифікації результату виборів.”

Додамо, що попередній візит до Львова Юлія Тимошенко здійснила на початку листопада минулого року.

328 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up