Тимошенко у Львові пояснила, над вирішенням яких основних питань її команда працює уже сьогодні

11 лютого народний депутат і кандидат у президенти має зустрічі з виборцями у Львові, двох обласних центрах і в місті-курорті.

Сьогодні кандидат на посаду Президента України, народний депутат Юлія Тимошенко провела зустріч із редакторами та журналістами регіону.

На Львівщині вона перебуває разом із представниками команди всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”, зокрема, з екс-міністром закордонних справ Борисом Тарасюком.

Як розповів Тарасюк, Юлія Тимошенко планує провести зустрічі з виборцями у Самборі, Дрогобичі та Трускавці. Також він заявив, що за отриманими результатами соціологічних опитувань щодо березневих президентських виборів, на Львівщині та Тернопільщині найбільше підтримують лідера “Батьківщини” – Юлію Тимошенко. На другому місці – Володимир Зеленський, дещо менше підтримують Андрія Садового.

Сама ж кандидат у президенти Юлія Тимошенко зазначила, що, окрім війни, на Сході України, перед державою стоять три основні виклики: демографічна криза (на що впливає, зокрема, масова трудова міграція і здатність країни боротися за таланти), зміна сировинної економіки на економіку інноваційного розвитку (як наголосила політик, сировинна економіка є відсталою), і те, як управляється країна (ефективне використання матеріальних і людських ресурсів, що в загальному впливає на валовий внутрішній продукт).

“Саме тому, розуміючи ці виклики, розуміючи, що часу на експерименти у нас не залишилось, ми зразу після виборів президента у 2014 році, зібрали команду, що складається з громадян України: економістів, фінансистів, політологів, знавців Конституції. Ми поставили перед ними одне завдання: як нам побудувати ефективну систему управління країною, як на базі цього побудувати економічну стратегію, соціальну, молодіжну політику, стратегію миру і безпеки, накреслити не просто дорожню карту дій, а філософію, концепцію. Якщо у нас такого плану дій не буде, якщо його не покласти в основу свого життя, все інше виглядатиме, як хаос. Для цього створили “Новий курс України” – коротке викладення багатотомного аналізу, як діяти одразу після перемоги на виборах“, – заявила політик.

Окремо звернула політик увагу й на вирішення проблеми забезпечення українців житлом. Зокрема, пояснила, що її команда перегляне фінансово-кредитну політику держави. Йдеться про непосильний для пересічних українських родин перший внесок (25-30% вартості житла).

«Треба запровадити довгострокове іпотечне кредитування під купівлю житла на 15 і більше років. Адже зараз українські родини не можуть за 3-5 років віддати вартість квартири зі своїх доходів, які наразі і так знизились. Це політика НБУ і її треба ухвалити законом, щоб українці самі могли визначити, за скільки років зможуть повернути гроші», – пояснила голова партії.

Також, переконана Юлія Тимошенко, потрібно знизити вартість кредиту з 20% річних по кредиту до 3-4%.

Читати також:  Гнап відповів на закиди щодо грошей "Слідства.інфо" і участі у виборах

Розповіла кандидат і про те, як уже сьогодні її команда працює задля змін, які прагне втілити.

“Якщо подивитись, як наша команда ділить наш час роботи, то 70% часу іде на реалізацію планів зміни України. А 30% – вибори, політичні баталії, все інше. Тому що немає ніякого сенсу боротись за перемоги на парламентських, на президентських виборах, якщо ми не маємо тієї архітектури України, яку одразу ж треба буде впроваджувати в життя.”

Зазначила Тимошенко і про співпрацю спостерігачів її партії з іншими політичними силами.

“Ми досягли домовленості між кількома кандидатами у президенти –  Андрієм Садовим, Анатолієм Гриценком, Олександром Шевченком, Віктором Бондарем – про консолідацію зусиль по запобіганню підкупів, терору і фальсифікації під час президентських виборів-2019. Зокрема, в рамках меморандуму спостерігачі кандидатів-підписантів мають наміри зібрати максимальну кількість оригіналів протоколів з виборчих дільниць, аби запобігти фальсифікації результату виборів.”

Додамо, що попередній візит до Львова Юлія Тимошенко здійснила на початку листопада минулого року.

Читати також:  Супрун заявила, що вакцинування використали для передвиборчих маніпуляцій
718 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up