ЦВК збільшила свій кошторис на президентські вибори на майже 10 мільйонів гривень

Комісія внесла зміни до Кошторису видатків Центральної виборчої комісії на підготовку та проведення чергових виборів Президента України.

Сьогодні відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провела Голова Комісії Тетяна Сліпачук, – повідомляє прес-служба ЦВК.

Необхідність внесення змін пов’язана зі збільшенням кількості зареєстрованих кандидатів на пост Президента України до 44 осіб. У раніше затвердженому Кошторисі було передбачено видатки із розрахунку 25 кандидатів на пост Президента України. Крім того, у змінах до Кошторису видатків враховано результати проведених торгів із закупівлі товарів та послуг відповідно до Річного плану закупівель для підготовки та проведення чергових виборів Президента України. Після внесених змін сума видатків Комісії збільшилась на 9947 723 гривні і складає 275978531 гривню.

Окрім того, Комісія затвердила Розподіл коштів Державного бюджету України, виділених на підготовку та проведення чергових виборів Президента України, на загальну суму 2 млрд 354 млн 880 тис. гривень. У вказаному Розподілі видатки Центральної виборчої комісії згідно з прийнятою постановою ЦВК складають 275 мільйонів 978 тисяч 531 гривню. На окружні виборчі комісії розподілено 40 мільйонів 820 тисяч 686 гривень, на дільничні виборчі комісії розподілено 1 мільярдів 146 мільйонів 616 тисяч 619 гривень. Крім того, у разі проведення повторного голосування з виборів Президента України передбачено резерв коштів, який складає 891 мільйонів 464 тисяч 164 гривень.

Разом з тим затверджено середні норми видатків окружної виборчої комісії та середні норми видатків для потреб дільничних виборчих комісій на підготовку та проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року без врахування видатків на повторне голосування.

Нагадаємо, попередній кошторис ЦВК затвердила на початку січня.

491 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up