«Наступний»: Садовий зізнався, хто придумав його рекламну кампанію

За словами кандидата, у його передвиборчій кампанії усе дуже просто і навіть примітивно.

Мер Львова та кандидат у президенти Андрій Садовий розказав в інтерв’ю «Главкому», що з його командою ніколи не працювали політтехнологи. «Ми самі працюємо», – запевнив кандидат. Він уточнив, що гасла виборчих кампаній і дизайни білбордів затверджує політрада.

На питання «Главкома», чиє авторство мають гасла «Наступний», «Наступ» на білбордах Садового, Садовий відповів: «А я що, на вашу думку, не є креативною людиною?»

«Я вам скажу, хто фіналізував це рішення: і Оксана Сироїд, і Єгор Соболєв, і Олег Березюк, і Остап Процик, і Олег Лаврик, ще кілька моїх друзів з львівського середовища. Ми спільно креативили, спільно виходили на це слово, хоча було багато слів, багато варіантів», – розказав посадовець.

Він додав, що у його передвиборчій кампанії усе дуже просто і навіть примітивно. «Це – як картини Марії Примаченко, примітивні, але геніальні», – резюмував Садовий. 

Нагадаємо, львів’яни передали Садовому лопату для снігу.

Syla.news

381 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up