Виконком дозволив адмінкомісії розглядати справи щодо клаптикового утеплення фасадів будинків — пам’яток архітектури

На засіданні виконавчого комітету було прийнято рішення, згідно з яким надано повноваження адміністративній комісії розглядати справи про порушення у частині самовільного виконання будівельних робіт із зовнішньої теплоізоляції фасадів будинків — пам’яток архітектури.

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

«Адміністративна комісія при виконавчому комітеті Львівської міської ради розглядатиме справи про адміністративні правопорушення, які передбачені ст. 92 та ст. 150 (у частині самовільного виконання будівельних робіт із зовнішньої теплоізоляції фасадів будинків) Кодексом України про адміністративні правопорушення.

«Це важливе рішення, яким внесено зміни до положення про роботу адмінкомісії щодо штрафів на пам’ятках архітектури. Відтепер щотижня будемо розглядати можливі порушення щодо клаптикового утеплення будинків, які знаходяться в історичному ареалі — пам’ятки і не пам’ятки архітектури. Штрафи за вчинені порушення — 1700 грн для фізичних осіб і 170 тис. грн для юридичних осіб», — повідомив Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку.

Нагадаємо, 2 березня 2018 року, виконавчий комітет ЛМР затвердив рішення «Про створення адміністративної комісії при виконавчому комітеті ЛМР».

Склад адміністративної комісії:

А. Москаленко — заступник міського голови з питань розвитку, голова комісії;

І. Маруняк — директор департаменту житлового господарства та інфраструктури, заступник голови комісії;

О. Хандин — начальник відділу охорони та використання об’єктів культурної спадщини управління охорони історичного середовища, відповідальний секретар комісії.

Члени комісії:

Г. Пайонкевич — директор юридичного департаменту;

Л. Онищенко-Швець — начальник управління охорони історичного середовища;

А. Зозуля — голова Галицької районної адміністрації;

І. Джурик — голова Залізничної районної адміністрації;

І. Лозинський — голова Личаківської районної адміністрації;

Г. Гладяк — голова Сихівської районної адміністрації;

О. Тимчишин — голова Франківської районної адміністрації;

Н. Банах — голова Шевченківської районної адміністрації.

Адміністративна комісія розглядала виключно адміністративні спори про адміністративні правопорушення законодавства про охорону історичної спадщини, а саме справи про адміністративні правопорушення, які передбачені ст. 92 Кодексом України про адміністративні правопорушення.

Зазначимо, у січні виконавчий комітет встановив вартість електронних абонементів для проїзду в електротранспорті.

487 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up