Три приватні перевізники надали графіки відновлювальних робіт в автобусах

Три перевізники надали графіки робіт з відновлення салонів – сидінь та панелей – і графіки ремонтів рухомого складу  – самих автобусів.

Повідомляє прес-служба ЛМР.

“З 1 лютого цього року вступив в дію відкоригований тариф на перевезення. Тому управління транспорту активізувало роботу з перевізниками щодо покращення якості стану автобусних перевезень. Відбулася нарада з приватними перевізниками, на якій три перевізники представили графіки робіт з відновлення салонів  і графіки ремонтів рухомого складу. До прикладу, за інформацією від ТзОВ «Фіакр Львів», у січня вони вже капітально відремонтували 4 автобуси”— повідомив Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Також до наступної середи приватні перевізники мають підготувати графік закупівель нового транспорту, і графік покращення випуску автобусів на маршрути.

Нагадаємо, під час засідання виконавчого комітету ЛМР, заступник начальника управління транспорту ЛМР Ігор Собенко озвучив інформацію про результати перевірки щодо забезпечення якості автобусних перевезень у трьох перевізників — «Фіакр Львів», ТзОВ «Міра і К», АТП-14 630.

На перевірених 16 маршрутах виявлено порушення: відсутність необхідної візуальної інформації, неналежний санітарний стан автобусів тощо. За фактом виявлених порушень складено акти, згідно з якими будуть накладені штрафи на перевізників.

Ознайомитись з графіком можна тут hrafik_vidmovlennia_avtobus_2019.

Зазначимо, Виконавчий комітет Львівської міської ради  дозволив адмінкомісії розглядати справи щодо клаптикового утеплення фасадів будинків — пам’яток архітектури

291 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up