Євробачення 2019. Коли і де дивитися перший півфінал нацвідбору

Вже сьогодні, 9 лютого відбудеться перший півфінал нацвідбору на Євробачення 2019, яке пройде в одному з найбільших міст Ізраїлю, Тель-Авіві в травні цього року.

Ведучим українського відбору на Євробачення 2019 знову виступить Сергій Притула, який повертається до цієї ролі вже в третій раз. Традиційно відбудеться два півфінали і фінал нацвідбору.  Про це повідомляє НВ.

Так, перший півфінал відбудеться сьогодні, 9 лютого, другий півфінал – 16 лютого, в той час як фінал, в ході якого стане відоме ім’я переможця, пройде 23 лютого.

Оцінювати виступи українських артистів будуть переможниця Євробачення 2016 року, співачка Джамала, продюсер Євген Філатов, а також Андрій Данилко, який посів друге місце на Євробаченні в 2007 році.

В ході національного відбору члени журі спільно з глядачами виберуть артиста і разом з тим конкурсну пісню, з якою Україна поїде на Євробачення 2019 в Ізраїлі.

Український відбір на Євробачення 2019: коли і де дивитися

Трансляцію національного відбору на Євробачення 2019, вже за традицією, проведуть відразу два українські телеканали – СТБ і UA: ПЕРШИЙ. Онлайн-трансляцію з супутньою текстовою трансляцією також проведе НВ Style.

Перший півфінал стартує о 19:00 за київським часом і включить в себе виступи восьми учасників, в числі яких The Hypnotunez, LETAY, VERA KEKELIA, ЦеШо, YUKO, Maruv, Brunettes Shoot Blondes і BAHROMA.

Євробачення 2019: коли і де

64-й пісенний конкурс Євробачення пройде в Тель-Авіві завдяки перемозі Нетти Барзілай з піснею Toy в минулому році. Перший півфінал Євробачення 2019 відбудеться 14 травня, другий півфінал – 16 травня, а грандіозний фінал конкурсу пройде в суботу, 18 травня.

У жовтні минулого року був оголошений офіційний слоган Євробачення 2019 – Dare To Dream, який в перекладі з англійської звучить, як Наважитись мріяти. Напередодні також був представлений логотип конкурсу, яким стали три трикутника, об’єднані в золоту зірку. Логотип Євробачення 2019 був натхненний дизайном сцени, концепція якої використовує трикутні форми.

Зазначимо, що раніше Європейська мовна спілка оголосила про те, що в конкурсі пісні Євробачення 2019 візьмуть участь 42 країни, в числі яких всі країни-учасниці конкурсу попереднього року, за винятком Болгарії. Вона відмовилася від участі в Євробаченні 2019 через фінансові причини.

Організатор проведення на території Ізраїлю міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2019, мовна корпорація Кан 8 січня представила офіційний логотип конкурсу.

401 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up