Супрун закликає людей прийти на слухання проти неї

Відсторонена від роботи міністра охорони здоров’я Уляна Супрун закликає громадськість прийти на судові слухання 11 та 15 лютого, де розглядатиметься питання про скасування тимчасового відсторонення її від виконання обов’язків міністра, а також позов депутата-радикала Ігоря Мосійчука щодо відсутності її повноважень.

Про це повідомила сама Уляна Супрун у своєму Фейсбук.

Відсторонена міністр опублікувала перелік повноважень, які заблокував суд на вимогу радикалів.

“Дуже багато уваги, зокрема з боку деяких народних депутатів, привернуло питання — чи можуть заступники міністра підписувати важливі накази для роботи Міністерства.

Щоб остаточно прояснити ситуацію, публікую роз’яснення юристів щодо порядку виконання обов’язків в. о. Міністра охорони здоров’я України.

Отже, суд заборонив мені, як першому заступнику міністра охорони здоров’я України, «вчиняти будь-які дії, спрямовані на реалізацію повноважень міністра» включно з уповноваженням заступників підписувати документи замість мене.

Не можуть бути виконаними повноваження (серед інших):

 погоджувати та подавати на розгляд Кабінету Міністрів України розроблені центральними органами виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Міністром, проекти законів, актів Президента України та Кабінету Міністрів України

 видавати обов’язкові до виконання центральними органами виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Міністром, накази та доручення з питань, що належать до сфери діяльності таких органів

 представляти МОЗ у публічно-правових відносинах з іншими органами, підприємствами, установами та організаціями в Україні та за її межами

приймати рішення щодо розподілу бюджетних коштів, головним розпорядником яких є МОЗ

 давати обов’язкові для виконання державними службовцями та працівниками апарату МОЗ доручення

підписувати накази МОЗ та інші нормативно-правові акти розроблені МОЗ України, у тому числі погоджувати акти інших центральних органів виконавчої влади

Це зокрема підписання життєво важливих наказів щодо розмитнення та розподіл ліків або ж направлення людей на лікування за кордоном.

Тому зараз увага та робота уряду і нашої команди сконцентрована на тому, щоб якомога швидше виправити ситуацію та не ставити під загрозу життя пацієнтів!

Наступного тижня відбудуться два важливі засідання суду:

На 11 лютого, 14:00 призначено розгляд клопотання, яке подало Міністерство юстиції України від імені Уряду про скасування тимчасової заборони мені виконувати обов’язки міністра. Розгляд буде в Окружному адмінсуді Києва. Це наша можливість розблокувати роботу Міністерства.

15 лютого о 14:50 в тому ж суді розглядатиметься позов народного депутата Ігоря Мосійчука щодо відсутності у мене повноважень до виконання обов’язків міністра охорони здоров’я України. Це дуже небезпечна атака на всю трансформацію системи охорони здоров’я і нам потрібна ваша підтримка.

Засідання будуть відкритими.”

Нагадаємо, у мережі користувачі запустили флешмоб на підтримку очільниці Міністерство охорони здоров’я Уляни Супрун, яку тимчасово відсторонили від посади і закликають прийти на суд.

Syla.news

460 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up