Проти “клоуна”: у Львові відбудеться акція протесту

Організатори кажуть, що сьогодні Львів висловить свою позицію – держава не цирк, а клоун не може бути Президентом.

У п’ятницю, 8 лютого 2019 року, у Львові відбудеться акція протесту учасників бойових дій проти участі “клоунів” у президентській кампанії. Про це пише Depo.Львів з посиланням на організаторів.

“Ми, ветерани українсько-російської війни та учасники бойових дій на сході країни, хочемо заявити про свою позицію з приводу президентських перегонів в Україні. В той час, коли ворог щодня атакує українські позиції і хлопці з різних куточків держави, часто за тисячі кілометрів від рідного дому, змушені проливати свою кров за її незалежність, олігархи зуміли перетворити ситуацію на фарс та політичний маскарад”, – йдеться у повідомленні.

Організатори кажуть, що “ми бачимо як мільярдери намагаються просунути до влади своїх кишенькових кандидатів, у яких за плечима жодного політичного надбання, а лише обіцянки, зверхність до всього українського та часто найбільший досвід — участь в гумористичних програмах”.

“Вважаємо, що в період смертельної небезпеки, коли вибори можуть стати вирішальними для країни, це є нічим іншим, як намаганням розхитати човен і звести до абсурду увесь інститут президентства. Розцінюємо це як плювок не лише в обличчя кожному з нас, а й мільйонам українців. Завтра Львів висловить свою позицію – держава не цирк, а клоун не може бути Президентом”, – йдеться у повідомленні.

Початок акції протесту о 16.00, Львівський державний цирк (вул. Городоцька, 83).

Деталі: +380631899777 Олена Живко, ВГО “Об’єднання добровольців”.

Нагадаємо, раніше у Львові відбувся протест проти підняття вартості проїзду.

Syla.news

619 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up