НАБУ проводить обшуки в аграрному фонді через розкрадання мільйонів

Національне антикорупційне бюро України проводить обшуки у державному аграрному фонді. Посадовців установи підозрюють у розкраданні 240 мільйонів гривень при закупівлі та зберіганні добрив у 2017-2018 роках.

Про це повідомляє сайт НАБУ.

«Детективи НАБУ впродовж 7-8 лютого здійснюють обшуки в ПАТ «Аграрний фонд». Слідча дія санкціонована і відбувається у межах досудового розслідування у кримінальному провадженні за фактом розтрати службовими особами ПАТ «Аграрний фонд» понад 240 млн грн коштів при закупівлі, зберіганні, пакуванні добрив у 2017-2018 роках», — повідомляють у прес-службі НАБУ.

Також зазначають, що звертались до аграрного фонду з проханням надати документи для перевірки закупівель добрив, проте в установі це звернення проігнорували.

«Наразі через безвідповідальність керівництва ПАТ близько сотні його співробітників знаходяться просто неба: вхід до будівлі до завершення слідчої дії їм заборонено, про що керівництво ПАТ повідомляли неодноразово заздалегідь», — додають у НАБУ.

Зазначимо, публічне акціонерне товариство Аграрний фонд — державний оператор аграрного сектору, створений урядом у 2013 році з метою створення сприятливих умов для розвитку сільського господарства, функціонування ринку сільськогосподарської продукції, підтримки вітчизняного сільськогосподарського товаровиробника.

Нагадаємо, що 10 травня 2018 року Кабінет міністрів затвердив перелік об’єктів «великої приватизації». Серед них –  Аграрний фонд. Наразі приватизація установи не розпочалась.

 

405 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up