Гнап відповів на закиди щодо грошей “Слідства.інфо” і участі у виборах

Кандидат у президенти відповів колишнім підлеглим-журналістам, які заявили про те що він присвоїв значну суму грошей, отриманих громадською організацією “Слідство.інфо” як премію.

Вчора кандидат у президенти Дмитро Гнап на своїй Facebook-сторінці оприлюднив відеозвернення, під час якого пояснив ситуацію з використанням коштів, які агенція “Слідство.інфо” здобула як премію в 2015 році та планувала передати військовим:

“Вони прекрасно знали про існування тої премії. Знали, що вони у мене, як керівника, я її зберігаю в банку. Рік тому чи півтора у нас була нарада, де знову підіймалося це питання і продовження проекту. У нас є залишок тих коштів, який будемо витрачати на “чорний день”. Дуже добре пам’ятаю як про це говорив. Якшо хтось забув, може хтось документував, може є аудіозапис, може варто його підняти?

9087 євро є у банківській депозитній скриньці на “чорний-чорний день”. Нею ледь не скористались, але надійшло 2 маленьких гранти. Потім я пішов з журналістики, залишивши колег працювати в Слідстві.інфо.
Те, що я не передав ці гроші це моя провина. Я це визнаю: колись не вистачало часу, колись я думав: “Нехай полежить”. Як тільки перша людина мені дзвонила, це Володимир Торбіч, я сказав чому вони лежать на “чорний день”. Але я готовий передати їх проекту. Давайте визначиимось як, домовились, що я перекажу їх безготівково, як благодійний внесок. я нічого не крав. Сьогодні я ці гроші поклав на банківський рахунок перевівши з готівки у безготівку. ” не розумію в чому паніка, друзі!?”

Гнап також заявив, що не відмовлятиметься від участі у виборах Президента України.

Нагадаємо, висунутого партією “Сила людей” колишнього журналіста-розслідувача і кандидадата на посаду Президента України Дмитра Гнапа запідозрили у привласненні значної суми грошей. Внаслідок цієї підозри йому запропонували зняти свою кандидатуру. Від сьогодні він офіційно є кандидатом на посаду Президента України.

452 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up