Воякам АТО надаватимуть землі для дач на Білогорщі

Втім, проекту землеустрою для земельних ділянок у цьому мікрорайоні Львова ще немає.

Про це сьогодні повідомила прес-служба Львівської обласної державної адміністрації.

На засіданні робочої групи із опрацювання звернень учасників АТО та визначення критеріїв та механізмів виділення земельних ділянок прийняли рішення про передачу в Держгеокадастр документи учасників АТО для прийняття наказу про надання дозволу про розроблення проекту землеустрою. Директор департаменту архітектури та містобудування Львівської ОДА Оксана Ткачук констатувала:

“Процес підходить до логічного завершення. Ми довгий час працювали над містобудівною документацією, аби найбільше бійців АТО мали змогу отримати землі в Білогорщі. Направду, процедура довга, до якої було залучено науковців та спеціалістів для розрахунків. Ми щоденно моніторили ситуацію, аби пришвидшити бюрократичний процес. Тепер ми передаємо документи в Держгеокадарст, який має підготувати наказ про розроблення проекту землеустрою. Ми вболіваємо і робимо все можливе, аби юридичне оформлення тривало у найкоротші терміни. Впевнена, вже навесні бійці АТО отримають документи на руки і стануть повноцінними власниками”

Згідно рішення, понад 500 учасників АТО отримають земельні ділянки для дачного будівництва у Білогорщі. Окрім того, розглянуті заяви 95 бійців АТО, мешканців Зимної Води, для яких теж передбачено виділення земельних ділянок в Білогорщі.

Читати також:  Учасники АТО і їхні діти безкоштовно отримають вищу освіту

Нагадаємо, торік уряд зняв обмеження на отримання землі учасниками АТО.

Додамо, на цей рік також заплановано завершення будівництва гравійної дороги від західного обходу Львова до житлового масиву «Білогорща», яке триває ще з 2017 року.

1356 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up