Воякам АТО надаватимуть землі для дач на Білогорщі

Втім, проекту землеустрою для земельних ділянок у цьому мікрорайоні Львова ще немає.

Про це сьогодні повідомила прес-служба Львівської обласної державної адміністрації.

На засіданні робочої групи із опрацювання звернень учасників АТО та визначення критеріїв та механізмів виділення земельних ділянок прийняли рішення про передачу в Держгеокадастр документи учасників АТО для прийняття наказу про надання дозволу про розроблення проекту землеустрою. Директор департаменту архітектури та містобудування Львівської ОДА Оксана Ткачук констатувала:

“Процес підходить до логічного завершення. Ми довгий час працювали над містобудівною документацією, аби найбільше бійців АТО мали змогу отримати землі в Білогорщі. Направду, процедура довга, до якої було залучено науковців та спеціалістів для розрахунків. Ми щоденно моніторили ситуацію, аби пришвидшити бюрократичний процес. Тепер ми передаємо документи в Держгеокадарст, який має підготувати наказ про розроблення проекту землеустрою. Ми вболіваємо і робимо все можливе, аби юридичне оформлення тривало у найкоротші терміни. Впевнена, вже навесні бійці АТО отримають документи на руки і стануть повноцінними власниками”

Згідно рішення, понад 500 учасників АТО отримають земельні ділянки для дачного будівництва у Білогорщі. Окрім того, розглянуті заяви 95 бійців АТО, мешканців Зимної Води, для яких теж передбачено виділення земельних ділянок в Білогорщі.

Нагадаємо, торік уряд зняв обмеження на отримання землі учасниками АТО.

Додамо, на цей рік також заплановано завершення будівництва гравійної дороги від західного обходу Львова до житлового масиву «Білогорща», яке триває ще з 2017 року.

587 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up