У 2018 році знизилась статистика трудової міграції українців до Польщі

Разом з тим у Польщі посилюється конкуренція за працівників з України.

Про це повідомляє Польське радіо з посиланням на газету Rzeczpospolita.

У 2018 році вперше за багато років зареєстровано зменшення статистичних даних щодо трудової імміграції з України до Польщі. Агентства із працевлаштування стверджують, що потік українців не зменшився, хоча конкуренція за них посилюється. Про це пише видання Rzeczpospolita.

За словами газети, торік повітові управління праці по всій Польщі зареєстрували понад 1,58 мільйона заяв про намір доручити виконання роботи іноземцю з-за східного кордону, з яких понад 90% стосувалися українців. Крім того, управління видали 121400 дозволів на сезонні роботи, також в основному для працівників з України, випливає з даних Міністерства сім’ї, праці та соціальної політики Польщі.

Загалом торік короткотермінові іноземні працівники отримали 1,7 млн заяв та виданих уперше дозволів на сезонну роботу. Однак це не компенсувало зменшення на 243 тисяч обсягу заяв для трудових іммігрантів з України.

Нагадаємо, торік у березні Національний банку України прогнозував, що трудова міграція українців буде зростати наступні два-три роки, а після цього почне знижуватися.

656 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up