Парламент проголосував за закріплення курсу України до ЄС і НАТО

Сьогодні на засіданні Верховної Ради народні депутати підтримали законопроект про зміни до Конституції щодо закріплення курсу України до ЄС і НАТО.

Повідомляє кореспондент IA Syla.news.

За словами словами спікера Андрія Парубія, парламентарі до 10.30  мали розглянути законопроект, який не встигли розглянути у середу, а потім перейти до конституційних змін, що дозволило б до 12.00 проголосувати відповідний законопроект. Але представники фракцій “Батьківщина” та “Радикальної партії Ляшка” заблокували трибуну і вимагали реальної перерви.

Згодом у парламенті з’явився президент Петро Порошенко, який наполягав, аби депутати підтримали історичний крок.

Після його виступу Парубій виніс питання на голосування.

“Голосуєм за Україну, голосуєм за наше майбутнє”, – сказав Андрій Парубій.

“За” проголосувало 334 нардепи.

Нагадаємо, 22 листопада Верховна Рада попередньо схвалила законопроект №9037 про внесення змін до Конституції, які затверджують курс України в ЄС і НАТО.

“Ми розстаємося з Росією остаточно та безповоротно. Росія не матиме вето на наш вступ ані до НАТО, ані до ЄС. Це суверенне право України”, – зазначав у листопаді президент. 

На переконання Порошенка, Україна входить до НАТО не з порожніми руками. Адже за цей час вдалося багато чого змінити. Особливо зміни торкнулися української армії.

409 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up