Насіров хоче боротися з корупцією серед депутатів зарплатами в кількасот тисяч гривень

Поновлений на посаді через суд голова ДФС Роман Насіров скаржиться, що коли починав працювати депутатом, його зарплата була нижчою $200. Саме тому пропонує встановити зарплату парламентарів на рівні 200-300 тис. гривень.

Про це Насіров розповів в інтерв’ю 112.ua. Передає “Еспресо”.

“Корупція в країні була, є і, напевно, якийсь час буде… Проблема з корупцією в Україні ніяк не змінилася за останні 4 роки, з нею борються”, – пояснює чиновник.

Насіров пригадав 2014 рік, коли прийшов в парламент: “Депутат на руки, на той момент отримував на руки 4,5 тис. грн. З урахуванням девальвації, на той момент це було 150-200 доларів. Чи може депутат прожити на 200 доларів? Ні. З того моменту ситуація трохи змінилася, напевно, зарплата депутата вже ближче до 20 тис. грн. Але я вам знову-таки скажу, не живуть депутати на 20 тис. грн. Якщо людина не може жити на ці гроші, чому вона там, навіщо вона там працює?”, – скаржиться поновлений на посаді через суд голова ДФС.

Насіров вважає, що для уникнення корупції зарплати чиновників потрібно піжвищити: “200-300 тис. грн і більш сувора відповідальність (за свої дії)”.

Нагадаємо, 2 березня Романа Насірова затримали в “Феофанії” у “справі Онищенка”. Насірову інкримінують розкрадання державних коштів у сумі понад 2 млрд грн.

3 березня Насірова було відсторонено з посади голови ДФС.

Насіров погодився співпрацювати зі слідством і дозволити співробітникам НАБУ та САП цілодобово вести за ним спостереження.  Адвокат Насірова Андрій Кузьменко заявив, що Насіров під час вручення йому підозри та подальшого затримання знаходився у медикаментозному сні.

11 грудня суд поновив Насірова на посаді голови ДФС.

Також уряд оскаржив поновлення Насірова на посаді голови ДФС.

Зазначимо, також наприкінці липня Роман Насіров заявив про намір балотуватися в президенти країни у 2019 році.

365 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up