Львівська “Real Fight Promotion” серед 30-ти найкращих промоушинів ММА світу

Всеукраїнська відкрита ліга змішаних єдиноборств “Real Fight Promotion” – спортивна організація, що базується в місті Львові і проводить поєдинки зі змішаних єдиноборств.

Станом на 1 лютого 2019 року “Real Fight Promotion” у світовому рейтингу займає 30 місце серед 6000 промоушинів ММА.

У 2 лютому 2019 “RFP” провели турнір у Рівному “RFP 68: Only forward”, а також планують провести 6 заходів, серед яких найбільшим є турнір “Lviv Open Cup 2019” 5-го жовтня.

“Real Fight Promotion” веде свою історію вже більше 11-ти років та проводить турніри ММА по всій території України.

“Real Fight Promotion” був організатором 68-ми професійних турнірів з ММА. Також Ліга “RFP” була співорганізатором трьох професійних турнірів у Польщі та організатором двох турнірів у Словаччині. А сумарна кількість поєдинків на цих турнірах досягла цифри 553 професійних та більш, ніж 60 напівпрофесійних поєдинків. Турніри під егідою Ліги “RFP” проходили у 17-ти містах України: Львів, Тернопіль, Коломия, Івано-Франківськ, Донецьк, Дубно, Ужгород, Солотвино, Тячів, Суми, Київ, Харків, Одеса, Ізмаїл, Рівне, Хмельницький, Луцьк, та двічі у місті Бардіїв (Словаччина)”, – розповіли творці проекту.

У цих турнірах приймали участь бійці з 13-ти країн світу: України, Польщі, Словаччини, Молдови, Румунії, Білорусії, Росії, Ізраїлю, Азербайджану, Вірменії, Камеруну, Іран, Марокко та Південної-Африки.

З 2017 року Ліга “RFP” є офіційним партнером Міжнародної федерації Bushido. Спільно з нею у 2017 році організатори провели два турніри в Одесі та Львові.

Турніри “RFP” транслюються на каналах “XSPORT”, “FightBox HD”, “Fite.TV”, “Kokfights.TV” та “YouTube”. Середня кількість глядачів 300 000.

У 2018 році, Ліга “Real Fight Promotion” для своїх бійців, організувала 22 бої за межами України, на турнірах у 8-ох країнах світу (4-Польща, 3-Литві, 3-Чехія, 2-Китай, 1-Латвія, 1-Словаккія, 1-Бахрейн, 1-Швейчарія). У таких промоушинах як MMA Bushido, Rebel FC, X Fight Nights, Oktagon MMA, WFCA та в інших.

Сторінки Ліги “Real Fight Promotion”:

Syla.news

1141 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up