Гнапа закликають відмовитись від участі у виборах Президента України

Висунутого партією “Сила людей” журналіста-розслідувача Дмитра Гнапа запідозрили у привласненні значної суми грошей.

Сьогодні журналістка агенції “Слідство.інфо” Анна Бабінець на своїй Facebook-сторінці заявила, що 4 роки тому агенція отримала премію «Вільна преса Східної Європи-2015», грошовий приз склав 15 тисяч євро. Тодішній керівник Слідства.Інфо Дмитро Гнап від імені команди публічно заявив, що ці гроші будуть витрачені на допомогу армії України. Анна Бабінець деталізувала про витрачення грошей з цієї премії:

“Днями до мене звернулися колеги з іншого медіа з питанням про долю цих грошей. Весь цей час я була впевнена, що приз дійсно пішов на армію. Почали розбиратися. З’ясувалося, що премія була перерахована на банківський рахунок Дмитра (можливо, тому, що рахунки ГО «Слідство.Інфо» були відкриті лише у грудні 2015-го, а премія надійшла десь за півроку до цього). За словами Діми, 2000 євро дійсно були передані на допомогу армії, 3900 євро пішли на оперативні видатки організації (були дірки у фінансуванні) і 9100 євро досі перебувають у банківській скриньці Дмитра.”

Дмитро Гнап цю інформацію підтвердив і повідомив, що поверне 9087 євро:

Сьогодні чи завтра на рахунок Слідства. І хай вже команда сама вирішує, як ними розпорядитись.”

Двоє членів політичної партії “Сила людей”, народних депутатів Остап Єднак і Наталія Веселова закликали його відмовитись від участі у виборах Президента України.

Наразі партія Сила людей і її очільник Олександр Солонтай не оприлюднювали офіційної позиції щодо заборгованих перед “Слідство.інфо” коштів.

Нагадаємо, у січні політична партія “Сила людей” висунула журналіста-розслідувача кандидатом на посаду Президента України. Кошти на заставу для участі у виборах Дмитру Гнапу переказали майже 2000 жертводавців, – він подав документи у Центральну виборчу комісію 3 лютого, станом на 6 лютого, він не був у списку зареєстрованих кандидатів.

476 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up