Відома «дата смерті» операційної системи Windows 10

4 лютого 2018 року, від компанії Microsoft вдалося з’ясувати, коли ж відбудеться «дата смерті» даної ОС, адже це вкрай важливо, тому як з цього самого моменту перестане здійснюватися її будь-яка підтримка. 

Про це повідомляє iTech.ua.

Крім того, з «дати смерті» Wiindows 10 користувачі втратять можливість отримати консультацію від фахівців за номером телефону, гроші за яку вже сплачені в рамках ліцензії на десяту «вінду».

Як вдалося з’ясувати, якщо на операційну систему встановлено апдейт версії 1709, його підтримка припиниться вже 9 квітня 2019 року, а якщо мова йде про збірку 1803, то вона перестане отримувати оновлення 12 листопада нинішнього року.

Найсвіжіша версія Windows 10, яка має номер 1809 буде оновлюватися до 12 травня 2020 року. Важливо зауважити, що дані терміни актуальні для звичайних користувачів, тоді як корпоративні і такі з освітніх установ отримуватимуть підтримку на рік довше.

Шляхом відмови від програмної підтримки Microsoft знімає з себе зобов’язання, що стосуються забезпечення програмної сумісності з «залізом», а також, крім того, виправлення різного роду вразливостей.

Раніше на сайті Syla.news повідомлялось,  як змінилась ОС Windows за 33 роки.

Syla.news

426 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up