В уряді пропонують зобов’язати театри та кінотеатри робити місця для людей з інвалідністю

У Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ розробляють нові будівельні норми, якими можуть зобов’язати заклади культури передбачити не менше двох місць передбачити для людей з інвалідністю.

Повідомляє “Громадське”.

Зазначається, що загалом нормами передбачать, що у залах закладів культури, таких як театри, опери, концертні зали чи кінотеатри, має бути 1-1,5% місць, передбачених для людей з інвалідністю. При цьому таких місць не може бути менше ніж 2 у невеликих залах (до 200 місць).

«Сьогодні у Відні чи Лондоні люди з інвалідністю можуть вільно відвідувати театри, концерти улюблених груп, ходити з друзями чи сім’єю в кіно. Адже доступ до цих будівель облаштований до їх потреб, є зручні доступні місця. В Україні, на жаль, до сих пір цього немає», — повідомив заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе.

Крім цього, у Мінрегіоні пропонували зобов’язати готелі облаштовувати 10% своїх номерів для людей з інвалідністю. Також там удосконалили вимоги до громадських туалетів, зробивши їх доступними для людей з інвалідністю.

Зазначимо, раніше міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко заявляв про рейдерську атаку на будівельну реформу.

387 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up