Volkswagen буде використовувати батареї Tesla для зарядки електромобілів

Підрозділ Volkswagen, компанія AG Electrify America, встановить акумуляторні батареї Tesla на більш ніж 100 зарядних станціях в Сполучених Штатах.

Це повинно знизити витрати на зарядку електромобілів, повідомляє агентство Reuters .

Справа в тому, що за підвищене енергоспоживання протягом короткого часу, наприклад, при зарядці електромобіля або одночасно декількох електромобілів на одній станції, постачальники беруть підвищену плату.

“Якщо ви перекладете на клієнта на ринку платежів з високим попитом, то зарядка автомобіля може коштувати десь від $ 70 до $ 110. Якби ви зробили це, очевидно, ніхто не купив би електромобіль”, – повідомив Reuters головний операційний директор Electrify America Брендан Джонс.

До червня цього року Electrify America побудує 484 зарядних станцій. Компанія обговорює використання більшої кількості акумуляторів з регуляторами для наступного раунду інвестицій в інфраструктуру, повідомив технічний директор компанії Брендан Джонс.

Він сказав, що крім зниження витрат для споживачів, Electrify America вивчить можливість продажу накопиченої енергії для зниження витрат на зарядні станції.

Акумуляторні системи Tesla Powerpack споживають енергію від мережі в непікові години і зберігають її для використання в години пік, щоб уникнути або знизити навантаження на вимогу. Electrify America встановить більшу частину своїх акумуляторних батарей в районах Сполучених Штатів, де багато власників електромобілів.

Відсутність інфраструктури для підзарядки розглядається як основний бар’єр для масового впровадження електромобілів, оскільки споживачі як і раніше стурбовані їх обмеженим діапазоном.

Нагадаємо, найбільші автовиробники Volkswagen і Ford оголосили про глобальний альянс.

Syla.news

417 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up