В Україні дозволили пересилати гроші через поштові відділення

Національний банк України поширив на операторів поштового зв’язку порядок видачі ліцензії на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків.

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Як зазначили в прес-службі, таке рішення зумовлене введенням в дію закону України «Про валюту і валютні операції», яким встановлено право операторів поштового зв’язку надавати фінансові послуги з переказу коштів, якщо вони є валютними операціями, на підставі ліцензії НБУ. Умовою для отримання оператором поштового зв’язку ліцензії на валютний переказ є надання ним послуг з переказу коштів у валюті України.

«Отримання зазначеної ліцензії дозволить операторам поштового зв’язку надавати послуги з переказу коштів у національній валюті без відкриття рахунків. Це сприятиме розширенню доступу населення до фінансових послуг та збільшенню користувачів таких послуг», – зазначили в НБУ.

Постанова НБУ № 25 набирає чинності з 7 лютого 2019 року.

Нагадаємо, Національний банк України затвердив усі нормативно-правові акти, які є основою для нової системи валютного регулювання, передбаченої законом України «Про валюту і валютні операції», що набере чинності з 7 лютого 2019 року. Нова система складається з восьми основних постанов, які замінили попередню базу з 56 нормативно-правових актів у сфері валютного регулювання.

Syla.news

346 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up