Завтра у Львові відбудеться #OlympicLab у модулі «Здоровий спосіб життя – спорт»

Вже традиційно метою #OlympicLab, що проводить Національний олімпійський комітет у Львівській області, є забезпечення співпраці між молодими послами, стипендіатами регіональних відділень Національного олімпійського комітету України з олімпійцями, інтегрування олімпійських цінностей в навчально–виховний процес загальноосвітніх шкіл та шкіл олімпійської освіти, залучення дітей до активної участі в олімпійському русі та спорті, а також промоція здорового способу життя серед молоді.

Зазначимо, модуль відбуватиметься в межах відкритого Кубку з важкої атлетики пам’яті олімпійського чемпіона, заслуженого майстра спорту Петра Короля, що триває з 1 по 3 лютого у спортивній залі на базі Львівського Національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. Гжицького.

У програмі: ознайомлення учасників заходу з видом спорту який входить до програми літніх Олімпійських ігор – важкою атлетикою, спілкування з організаторами змагань, титулованими спортсменами та тренерами, а також з учасниками, які саме в цей день будуть боротись за найвищі місця на п’єдесталі.

Модератором модулю «Здоровий спосіб життя – спорт» стане Віра Передерій, майстер спорту України міжнародного класу з художньої гімнастики, фіналістка Ігор ХХІХ Олімпіади 2008 року в Пекіні.

Вхід – вільний. Початок об 11 год.

 

599 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up