Україна планує масштабну закупівлю зброї із США, – Клімпуш-Цинцадзе

Україна зацікавлена почати масштабну закупівлю високотехнологічного оборонного обладнання зі США.

Про це заявила віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Клімпуш-Цинцадзе, передає прес-служба Кабміну.

Клімпуш-Цинцадзе стверджує, що Україна сподівається стати активним учасником американської програми “Іноземне військове фінансування” (Foreign Military Financing, FMF).

“Допомога США продовжує удосконалювати підготовку бойових частин Збройних сил України, їх обладнання, медичне та матеріально-технічне забезпечення. Сподіваюся, що з новим законодавством наша співпраця стане ще міцнішою”, – наголосила вона.

У свою чергу, представник США в групі стратегічних радників високого рівня Міністерства оборони України генерал-лейтенант Збройних сил США Кіт Дейтон відзначив, що його команда сфокусована на тому, аби допомогти Україні впроваджувати якісні реформи оборонного сектору.

Syla.news

354 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up