Наймолодший полонений моряк міг заразитись гепатитом

Наймолодшого українського військового моряка Андрія Ейдера у російській в’язниці могли заразити гепатитом.

Про це ввечері 1 лютого 2019 року заявив у Facebook адвокат Микола Полозов з посиланням на інформацію захисниці Ейдера Олександри Маркової, передає Еспресо.TV.

“Є серйозні підозри, що пораненого військовополоненого Андрія Ейдера заразили в медсанчастині СІЗО “Матроська тиша” гепатитом В. Якщо аналізи підтвердяться, то це зовсім щось поза межами”, – написав він.

При цьому Маркова зазначила, що офіційне підтвердження цьому буде лише “на початку наступного тижня”.

“Коли я особисто побачу епікриз, який все-таки видали Андрію при переведенні з “Матроської тиші” до “Лефортова”, – підкреслила Маркова. 

Вона наголосила, що якщо Ейдер захворів на гепатит не у в’язниці, то до тюремних лікарів є питання, наприклад, чому раніше про хворобу ніде не вказувалось, чому лікарі не виявляли хворобу.

“На жаль, сьогодні п’ятниця, і попереду ще цілих два дні, які тягнутимуться вічністю в очікуванні хоч якоїсь визначеності”, – написала захисниця.

Надагадаємо, українські моряки відмовилися давати свідчення в московському суді.

Syla.news

382 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up