У Львові рекордно швидко зібрали заявки на співфінансування реставрації вікон

За три години комунальне підприємство «Археологічно-архітектурна служба» набрало 50 заявок на реставрацію вікон: прийом заявок на 2019 рік завершено.

Про це сьогодні повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Цього року у Львові розпочинає діяти програма співфінансування реставрації дерев’яних вікон та заміни пластикових на дерев’яний склопакет. Набір заявок від мешканців на участь у програмі розпочався сьогодні, 1 лютого. За три години робочого дня ЛКП «Археологічно-архітектурна служба» набрали 50 заявок від мешканців.

“Ми були приємно подивовані він такого ажіотажу з боку мешканців на участь у програмі співфінансування реставрації дерев’яних вікон та заміни пластикових на дерев’яний скло-пакет. Набір заявок розпочався сьогодні, і станом на 12:10 год, ми набрали всі 50 заявок по реставрації і заміні вікон. А саме: 4 заявки — на заміну металопластикових вікон на нові дерев’яні, та 46 заявок — на ремонтно-реставраційні роботи по вікнах. Це означає, що прийом заявок на 2019 рік завершений”, — розповіла директорка ЛКП «Археологічно-архітектурна служба» Тетяна Балукова.

Нагадаємо, частка співфінансування на реставрацію дерев’яних вікон становить 60% – місто, 40% – власник. Частка при заміні пластикових вікон на дерев’яний склопакет (тільки після оплати штрафу) становить 50% – місто, 50% – власник.

Зазначимо, що будівля, мешканець якої мав намір оновлення вікон по співфінансуванню, мусить входити в історичний ареал міста Львова.

499 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up