У 2018 році майже 1,3 тис. заяв про домашнє насильство подали діти

У 2018 році поліція отримала повідомлення про 1285 фактів домашнього насильства від дітей.

Про це повідомив заступник голови Нацполіції – керівник патрульної поліції Олександр Фацевич, передає прес-служба Нацполіції.

Загалом у 2018 року зафіксовано 4,3 тис. злочинів щодо дітей, від яких постраждали 4,7 тис. дітей. Майже 1,5 тис. дітей стали жертвами тяжких та особливо тяжких злочинів.

При цьому поліція все ж констатує зниження кількості злочинів щодо дітей порівняно з 2017 роком, коли таких злочинів було зафіксовано 4,6 тис. Тоді потерпілими стали 5 тис. дітей, з них 1,7 тис. – від тяжких та особливо тяжких злочинів.

У 2018 році також зафіксовано 11,3 тис. повідомлень про зникнення дітей. 10 тис. зниклих дітей поліцейські знайшли і повернули батькам упродовж доби після зникнення. Загалом в Україні у розшуку з урахуванням минулих років залишається 46 дітей.

Упродовж минулого року ювенальні поліцейські склали 70,6 тис. адмінпротоколів, із яких 41,3 тис. – за невиконання обов’язків щодо виховання дітей. Крім того, поліція зафіксувала 2,4 тис. фактів доведення неповнолітнього до стану сп’яніння. Через це було анульовано 780 підприємницьких ліцензій на роздрібну торгівлю алкоголем і сигаретами.

Нагадаємо, цьогоріч в Україні запрацюють мобільні групи поліції для реагування на домашнє насильство.

Syla.news

267 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up