Львівська залізниця отримає три нові потяги для приміського сполучення

Упродовж 2019 року Укрзалізниця планує придбати 46 пасажирських купейних вагонів, а також 3 дизель-поїзди, які передадуть Львівській залізниці.

Про це повідомили у прес-службі відомства, передає Львівський портал.

Як розповів голова правління Укрзалізниці Євген Кравцов, потяги купуватимуть у ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод». Всіх їх включать до складу фірмових поїздів.

«Постачання вже здійснюється: зі 46 пасажирських купейних вагонів Укрзалізниця вже отримала 3, решта мають надійти до кінця червня. Разом із 8 купейними вагонами, що отримала Укрзалізниця від заводу у грудні 2018 року, загалом парк поповниться 54 новими пасажирськими вагонами, які  Укрзалізниці обійдуться у 1,5 млрд грн із ПДВ», – зазначив Євген Кравцов.

За його словами, для Львівської залізниці цього року мають придбати 3 приміські дизель-поїзди у тривагонній комплектації. Купувати їх будуть також у Крюківського вагонобудівного заводу.

«Придбання приміського рухомого складу Укрзалізниця не здійснювала з 2015 року. Ми пропонуємо, щоб місцеві органи влади як замовники послуг долучалися до фінансування та оновлення популярного і критично зношеного приміського рухомого складу, який має велике соціальне навантаження, – ним користується до 70% пільговиків. До того ж у межах децентралізації місцеві бюджети отримують більше фінансових ресурсів і повноважень», – зауважив Євген Кравцов.

Оновлення пасажирського рухомого складу здійснюватимуть виключно за кошти Укрзалізниці.

Нагадаємо, Укрзалізниця хоче продовжити маршрут потяга Львів-Чернівці.

Syla.news

354 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up