Львів’ян закликають ігнорувати громадський транспорт до введення е-квитка

Для того, щоб встановити прозорий тариф на проїзд у маршрутках, Львівську міську раду просять негайно впровадити електронний квиток в усьому громадському транспорті.

Відповідну петицію до мерії зареєстрували в Єдиній системі електронних петицій.

Автор петиції Олег Гаразд наголошує, що тариф на проїзд у громадському транспорті Львова піднімають, натомість прозорим він може бути тільки після введення електронного квитка.

«Вимагаю негайного впровадження електронного квитка для прозорості встановлення тарифів. Очевидно, всім вигідно, щоб ніхто нічого не знав… Тому у випадку відмови пропоную безстрокове ігнорування громадянами транспорту до задоволення вищевказаних вимог», – йдеться у  петиції.

Під петицією підписались наразі 25 львів’ян. Для того, щоб її розглянула Львівська міська рада, потрібно набрати 500 голосів. Збір підписів триватиме протягом наступних двох місяців.

Нагадаємо, сьогодні, 1 лютого, вартість проїзду у маршрутках Львова зросла із 5 до 7 гривень. Водночас пенсіонери та особи з інвалідністю ІІІ групи знову будуть їздити безкоштовно у громадському транспорті міста.

Syla.news

326 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up