Кінець світу 1 лютого: що може трапитися з Землею

Кінець світу може трапитися вже 1 лютого 2019 року через зіткнення Землі з величезним астероїдом діаметром у два кілометри.

У мережі з’явилося страшне пророцтво блаженної Матрони Московської про насування апокаліпсису. Багато конспірологів підтвердили – небезпека виходить від астероїда 2002 NT7, повідомляє Обозреватель.

Більше того, стало відомо про точний час імовірного кінця світу. Відзначається, що зіткнення може відбутися об 11:47 1 лютого.

Думки вчених із цього приводу розділилися. Так, у Томському державному університеті заявили, що катастрофа неможлива, оскільки цей астероїд уже пройшов у безпосередній близькості від Землі на відстані 61 млн км 13 січня 2019 року.

“За даними 2002 року, дійсно була виявлена ймовірність зіткнення 2002 NT7 із Землею 1 лютого 2019 року. Оскільки об’єкт діаметром більше 1,4 кілометра, вчені його активно спостерігали. І в подальшому результати спостережень дозволили виключити не тільки зіткнення, але навіть зближення із Землею”, – наголосила доцент Тетяна Галушина.

Спростували страшне пророцтво і в NASA. Астероїд вилучили зі списку небезпечних об’єктів ще в 2002 році одразу після виявлення, що було зазначено в офіційному прес-релізі агентства.

Однак у словах Матрони Московської розглянули нову загрозу. Провидиця попередила про ще одне небесне тіло, яке може знищити все живе.

Йдеться про астероїд Апофіс, який наблизиться до Землі на небезпечну відстань у 38 тисяч кілометрів у квітні 2029 року, а зіткнеться з нею в 2068 році. Діаметр небесного тіла складає 325 метрів, а вага – 50 мільйонів тонн. Імовірність катастрофи з Апофісом підтвердили і в Санкт-Петербурзькому університеті.

У коментарі ТВЦ.RU генеральний директор Центру планетарного захисту Анатолій Зайцев заявив, що небезпека може підстерігати в будь-який момент. Він також запропонував спосіб, яким можна врятуватися від падіння Апофіса.

“Один із варіантів – просто підлетіти до астероїда і зіткнутися з ним. При сучасних технологіях маса космічного апарату, який може до нього підлетіти, становитиме кілька тонн. Цього удару досить, щоб астероїд пролетів повз Землю”, – пояснив Зайцев.

Розвінчав міфи також провідний науковий співробітник Інституту астрономії РАН Олександр Багров.

“Мені взагалі відомо, що астероїди на Землю не падають, вони використовуються тільки для “лякання” населення. За останні кілька десятків тисяч років нічого подібного не було”, – заявив він.

1016 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up