Event Industry Forum спробує встановити всеукраїнський рекорд у категорії “Масові заходи”

Національний Реєстр Рекордів України заявив про наміри здійснити офіційну реєстрацію національного рекорду України у номінації “Наймасовіший форум у сфері event-індустрії”, категорія “Масові заходи” MS(09). Рекорд України готується до реєстрації у рамках проведення EIF-2019.

Про це повідомляє кореспондент Syla.news.

Очікується, що учасниками форуму стануть як мінімум 1000 представників подієвого бізнесу.

“Нещодавно стало відомо те, що, виявляється, це рекорд у нашій країні, тому, скоріш за все, ми будемо мати статус події, яка є найбільшою подією для івенторів за всю історію України”, – розповів сьогодні на прес-конференції співорганізатор форуму Денис Ринський.

Точні підрахунки будуть здійснені представниками Національного реєстру рекордів України напередодні відкриття заходу.

“Ми сподіваємось, що нове досягнення активно популяризуватиме розвиток сфери івент-послуг на новому, сучасному, професійному рівні, що є важливим критерієм розвитку цивілізованого європейського суспільства”, – повідомила керівник НРР Лана Вєтрова.

Дане досягнення буде внесене до Національного реєстру рекордів  України.

Нагадаємо, серед спікерів Event Industry Forum є запрошені експерти як з України, так і з Європи. Раніше Денис Ринський детально розповів про те, кому та чому варто відвідати Event Industry Forum.

Марта Лазарчук, Syla.news

659 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up