Зміна клімату може призвести до народження немовлят з вадами серця — дослідження

Згідно з дослідженням Американської Асоціації серця, немовлята, що народяться між 2025 і 2035 роком будуть мати вади серця.

Повідомляє “Громадське”.

Загалом зміна клімату може призвести до появи 7000 різновидів вад серця. Особливо, це стосуватиметься жінок, що будуть переносити вагітність весною та влітку. Дослідження на тваринах показали, що висока температура в повітрі може привести до загибелі плоду, а також впливати на білки, які відіграють вирішальну роль у розвитку дитини. Також тепло може заважати жінці виносити дитину.

Згідно з прогнозами метеорологів у США по всій країні буде підніматись температура.

Додамо, що зміна клімату змусила хижаків частіше красти яйця птахів.

Нагадаємо, 24 січня в Брюсселі 32 тисячі школярів вийшли на акцію із закликом захистити планету.

Раніше шведська школярка Грета Тунберг заснувала рух Climate Strike, до якого приєдналися школярі із різних країн Європи.

Нагадаємо, раніше біолог Скотт Соломон, який працює в Університеті Райса в Х’юстоні, повідомляв, що з глобальним потеплінням людство може поступово позбутися від расових відмінностей.
Також громадськість закликала канцлера Німеччини Ангелу Меркель і президента Франції Еммануеля Макрона боротись із глобальним потеплінням. 

410 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up