Львівщина лідирує за кількістю смертельних ДТП в Україні

Упродовж 2018 року у дорожньо-транспортних аваріях, які виникали на території Львівщини, загинули 292 людини. Із таким показником Львівщина займає перше місце серед областей України за кількістю смертельних аварій.

Про це вчора, 30 січня, йшлося під час виступу прокурора Львівської області Юрія Квятківського на координаційній нараді з правоохоронцями.

За останні два роки на Львівщині не зменшується кількість кримінальних справ, відкритих внаслідок ДТП. Загалом злочини у сфері безпеки руху та експлуатації транспорту в області становлять майже 4%.

І незважаючи на те, що упродовж 2018 року на території області поменшало смертельних аварій, Львівщина залишається лідером за рівнем смертності на дорогах.

«Хочу наголосити на ДТП зі смертельними наслідками. Незважаючи на тенденцію до зменшення кількості кримінальних правопорушень цієї категорії, Львівська область з року в рік посідає перше місце в державі за смертністю. У 2018 році загинули 292 людини. Водночас 50 кримінальних правопорушень цієї категорії вчинено у стані алкогольного сп’яніння», – розповів Юрій Квятківський.

За його словами, протягом минулого року патрульні склали 2 814 адмінпротоколів на нетверезих водіїв. Серед них – 459 протоколів закрили через недоведеність вини водія, ще 220 – повернули на доопрацювання через те, що протоколи були неякісно складені.

Нагадаємо, Львівщина “пасе задніх” за кількістю затриманих повій.

Syla.news

356 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up