Вибори президента 2019: Facebook заборонить рекламу, куплену за межами України

Соціальна мережа Facebook заявила на початку тижня про те, що під час президентської кампанії заборонить розміщувати в своєму українському сегменті виборчі оголошення, куплені за межами України.

Про це повідомляє «Радіо Свобода».

Як повідомляється, цей крок є частиною глобальної реакції соціальної мережі на поширення неправдивих повідомлень серед 2 мільярдів користувачів.

«Захищати цілісність виборів, водночас переконуючись, що люди можуть мати право висловлюватись, є головним пріоритетом для Facebook», – зауважила Аніка Ґейзель із відділу громадської політики Facebook, орієнтованої на Європу.

Зазначається, що Україна впродовж кількох років звертала увагу керівництва Facebook на кампанії дезінформації, підтримувані Москвою, включно з фейковими новинами, що мають на меті викликати недовіру до нинішнього прозахідного уряду, виправдати анексію Криму та підтримку Росією бойовиків на сході країни.

Нагадаємо, Facebook видалив російські сторінки, на яких писали про Україну.

Syla.news

379 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up