Львівський комунальний перевізник скидав сміття на сільськогосподарських землях

Львівська облдержадміністрація пред’явила претензію перевізнику ЛКП «ТФ «Львівспецкомунтранс».

Про це сьогодні повідомила прес-служба Львівської облдержадміністрації.

Відповідно до документів, представлених львівським комунальним підприємством «Транспортна фірма «Львівспецкомунтранс», вивезення твердих побутових відходів зі Львова здійснювалося на підставі договорів, укладених між компанією-перевізником та ТОВ «Оттатрейд», а також між ТОВ «Оттатрейд» та ТОВ «Люмікс-трейд».

В свою чергу, ТОВ «Люмікс-трейд» мала укладені договори з фізичними особами-власниками земельних ділянок на території Коржівської селищної ради Баришівського району Київської області.

Оскільки розвантаження відходів здійснювалося на зазначених земельних ділянках, цільове призначення яких «для ведення особистого селянського господарства», департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства пред’явив  комунальному підприємству «ТФ «Львівспецкомунтранс» претензію щодо ліквідації розвантажених побутових відходів у найкоротший термін.

Додамо, нещодавно оштрафували працівника іншої львівської фірми, що займається сміттям за порушення правил з поводження відходами.

Нагадаємо, що вивезення сміття зі Львова з весни 2017 року контролює Львівська обласна державна адміністрація. Повноваження щодо поводження зі сміттям повернуться до Львівської міської ради весною цього року.

333 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up