Гройсман зобов'язав "Нафтогаз" безкоштовно встановлювати лічильники газу населенню

Гройсман зобов’язав “Нафтогаз” безкоштовно встановлювати лічильники газу населенню

Кабінет міністрів зобов’яже НАК “Нафтогаз України” забезпечити домогосподарства приладами обліку газу за свій рахунок.

Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання уряду, передає “Українська правда”.

На думку прем’єра, забезпечення населення газовими лічильниками лежить в задачах виробників і постачальників газу.

“Одним з пунктів в тому рішенні, яке ми сьогодні приймемо, буде рішення про те, щоб рекомендувати “Нафтогазу України” забезпечити всіх громадян України безкоштовними лічильниками”, – сказав Гройсман.

За його словами, Мінекономрозвитку в фінансовому плані НАК передбачить відповідні кошти.

“Я вважаю, що це абсолютно справедливо. І тоді ми будемо точно знати, хто скільки виробляє газу, куди постачає і хто скільки споживає”, – сказав Гройсман.

Гройсман додав, що установка безкоштовних лічильників повинна пройти в мінімальні терміни.

Нагадаємо, НАК “Нафтогаз України” закликав побутових споживачів природного газу без лічильників, які масово отримують платежі, нараховані на підставі завищених норм споживання, направляти відповідні скарги на урядову гарячу лінію.

У грудні споживачі газу без лічильників отримали рахунки за газ із донарахуваннями.

У Регіональній газовій компанії, що керує газовим бізнесом Дмитра Фірташа, заявили, що сума перерахунку за минулі періоди наведена інформативно і не підлягає сплаті. РГК звернулася до уряду з проханням розробити механізм компенсації урядом вказаної в рахунках заборгованості.

Сума розрахована за час дії норм, які були визнані незаконними рішенням суду, на яке посилається РГК.

12 грудня Кабінет Міністрів схвалив рішення перевірити всі облгази в країні. Причиною перевірок в уряді називають “нарахування облгазами додаткових платежів” за спожитий населенням газ.

“Їх треба вжарить по перше число, бо монополісти вже сіли на голову і звісили ноги”, – сказав раніше прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Нацкомісія з регулювання енергетики та комунальних послуг заборонила операторам газорозподільної системи проводити донарахування в платіжки за природний газ.

Також в жовтні 2018 року голова уряду пообіцяв, що останнє підвищення цін на газ до 8 550 гривень стане остаточним та закріпиться.

562 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up