У Вашингтоні оголосили надзвичайний стан через спалах кору

Від початку 2019 року від кору в Україні померло шестеро людей, серед них – двоє дітей. Тим часом захворювання також дісталося до Сполучених Штатів, де вже почали оголошувати надзвичайний стан.

Про це йдеться в “Сніданку з 1+1”.

В американському штаті Вашингтон уже оголосили надзвичайний стан через спалах кору. Там зафіксували 35 випадків захворювання, 24 з яких – діти. Така цифра для США жахлива, адже від початку 2000 року країна повністю поборола кір. Серед причин нового спалаху хвороби – відмова від вакцинацій.

У минулому столітті кір став справжньою катастрофою для США. Щороку від хвороби помирали тисячі людей. До 2000 року США кір побороли і понад десятиліття випадків захворювання майже не фіксували. Утім, останнім часом кількість невакцинованих дітей зросла. Що й сприяло поширенню хвороби.

У США діє закон, який вимагає, аби учні були провакциновані. Утім, 18 штатів дозволяють не робити щеплення через моральні чи особисті переконання. А в деяких штатах можна не вакцинуватися на релігійному ґрунті. Торік в країні зафіксували 349 випадків захворювання на кір. Таку статистику наводять у Центрі з контролю захворювань та профілактики США. І застерігають – 90 відсотків невакцинованих людей, які контактують з вірусом, ризикують захворіти.

Нагадаємо, в Україні можуть оголосити епідемію кору.

Syla.news

415 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up