У Львові відбудеться наймасштабніша подія івент-індустрії – Event Industry Forum

8-9 лютого на Арені Львів будуть діяти 8 активних майданчиків, де увесь час проходитимуть лекції, панельні дискусії, кейси, спеціалізовані майстер-класи та тренінги, пов’язані з організацією подій.

Як повідомляє кореспондент Syla.news, сьогодні співорганізатори Event Industry Forum дали прес-конференцію, де розповіли детально про спікерів цьогорічної зустрічі івент-менеджерів.

Співорганізатори ставлять собі за мету дати учасникам можливість зазирнути у майбутнє івент-індустрії, змоделювати компетенції та інструментарій менеджера подій у перспективі, отримати корисні інсайди та знайомства у середовищі.

Серед спікерів Event Industry Forum є запрошені експерти як з України, так і з Європи:

  • Андрій Федорів – засновник Fedoriv Hub та освітнього проекту BrandFaher;
  • Сергій Неклева – засновник і власник однієї з найбільш креативних та успішних event-агенцій України S*EVENT;
  • Олександр Котолуп – засновник й ідейний натхненник компанії “Фігаро-Кейтеринг”;
  • Сергій Слупський – керівник компанії Slupsky Event Management, один з ініціатор і творців Асоціації Івенторів України;
  • Йоахім Бренд – директор найбільшого оператора тимчасових конструкцій Європи Losberger De Boer;
  • Сальваторе Сагоне – співзасновник та президент ADC Group, засновник Bea World Festival.

“Запрошуючи спікерів із-за кордону , які будуть обговорювати різні важливі теми на панельних дискусіях, ми таким чином прагнемо залучити більше людей, показати важливість цієї індустрії для розвитку економіки міст та країни загалом”, – пояснив директор Львівського комунального конференц-бюро Андрій Павлів.

Загалом на Event Industry Forum організатори очікують понад 2500 учасників, 70 спікерів та обіцяють ексклюзивний контент, багато нетворкінгу та грандіозну вечірку-закриття.

Детальна програма та перелік учасників ТУТ.

Нагадаємо, співорганізатор форуму Денис Ринський розповів, кому та чому варто відвідати Event Industry Forum.

Марта Лазарчук, Syla.news

668 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up