Росіяни приховують інформацію щодо стану поранених українських моряків

Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест у зв’язку із ненаданням інформації про реальний стан здоров’я поранених військовослужбовців ВМС України.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ.

“Незважаючи на неодноразові звернення та вимоги української сторони щодо необхідності інформування України про стан здоров’я українських військовослужбовців, а також у зв’язку з появою інформації про погіршення стану їхнього здоров’я, російська сторона так і не надала жодної інформації з цього приводу.

Міністерство закордонних справ України розцінює зазначені дії Росії виключно як свідоме приховування реального стану здоров’я українських військовополонених”, – йдеться у повідомленні.

У відомстві наполягають, що українська сторона вимагає інформації про стан здоров’я українських військовополонених, а також наполягає, аби їх забезпечили необхідною кваліфікованою медичною допомогою.

“Вкотре наголошуємо, що Росія повинна поводитися із захопленими українськими військовослужбовцями у повній відповідності до їхнього статусу військовополонених згідно з Третьою женевською конвенцією про поводження з військовополоненими 1949 року”.

Напередодні стало відомо, що трьох поранених у Керченській протоці українських моряків уже перевели з медчастини московського СІЗО «Матроська тиша» до СІЗО «Лефортово».

Нагадаємо, 25 листопада росіяни протаранили український корабель у Чорному морі. В результаті таких дій було захоплено шістьох українських моряків. Проти них згодом було обрано запобіжний захід.

 

259 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up