На Львівщині ліквідували більше 200 стихійних сміттєзвалищ

Упродовж 2016-2018 років на території Львівщини ліквідували 211 несанкціонованих сміттєзвалищ загальною площею понад 150 га.

Про це повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

«Однією з найважливіших та найнагальніших проблем у Львівській області є продукування та накопичення побутових відходів на несанкціонованих сміттєзвалищах, об`єми яких займають великі площі землі. Несанкціоновані сміттєзвалища призводять до забруднення практично усіх природних ресурсів: атмосферного повітря, ґрунтів, поверхневих і підземних вод. Ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ дасть зменшення антропогенного впливу на природнє середовище Львівщини», – пояснив директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Руслан Гречаник.

Він також додав, що за останні два роки в області рекультивували 5 сміттєзвалищ в Жовківському (с.Нова Скварява, с. Магерів), Миколаївському (с.Крупське), Пустомитівському (Раковецька сільська рада) та Жидачівському (с.Репехів) районах. Їхня загальна площа становила понад 7,3 га.

Нагадаємо, львівська фірма порушувала правила поводження зі сміттям.

Syla.news

357 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up