Глава УГКЦ: «Слухаючи кандидатів у президенти, спитаймо в них не про те, що вони мають, а якими вони є»

Блаженніший Святослав Шевчук під час проповіді до вірних у Патріаршому соборі Воскресіння Христового дав поради виборцям та кандидатам у президенти.

Глава УГКЦ висловив думку, що “ми як народ та як держава станемо кращими, коли збудуємо краще суспільство, в якому молодь не буде більше шукати повноти життя поза Україною, а зможе жити вповні в себе вдома”. А ще він зазначив, яких помилок допускають чинні політики.

Про це інформує прес-служба УГКЦ.

Сьогоднішній світ, за словами проповідника, часто живе в ідолопоклонстві успіху. Більше того, задля досягнення успіху люди навіть йдуть на “приниження чи знищення свого ближнього”.

«А щоб стати успішним політиком, слід переступити навіть через гідність людей, яких хочеться перетворити на електорат, якими треба маніпулювати, щоб мати більше голосів, посісти краще місце в парламенті чи ще в якомусь теплому кріслі. Але той, хто так чинить і так живе, уже вмирає, – міркує архієпископ. – І ніколи те, що він узяв у ближнього, не зробить його вповні людиною. Не дасть йому ніколи життя, тим більше життя вічного», – переконує Глава Церкви.

Блаженніший Святослав пригадав один з основних меседжів Любомира Гузара, – бути людиною.

«Важливість бути, а не мати – є осердям християнської духовності. Бо найбільшим скарбом для Бога є не те, що ми маємо як люди, а те, ким ми є. Мати скарб на небі – означає стати кращою людиною». 

І додає:

“Ми вже відчуваємо, як почалася сьогодні виборча кампанія. Скільки кандидатів себе нам пропонують. Аде слухаючи їх, спитаймо себе і їх не про те, що вони мають, а якими вони є.

Іди за мною, – каже Христос. Будь людиною, живи в повні, з силою благодаті Святого Духа, будь людиною, яка справді розуміє, що у нашому житті саме Бога треба ставити на перше місце.

Нагадаємо, в Україні триває виборча кампанія. Станом на 28 січня уже 22 особи зареєстровані у ЦВК як кандидати в президенти.

 

 

 

 

 

 

309 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up