Будівлю львівського інтернату виставили на продаж

Будинок, що на вулиці Короленка, 7, оцінили у трохи більше 29 мільйонів гривень, – вартість можна буде підняти під час аукціону.

Про це сьогодні повідомила прес-служба Львівської обласної ради.

Управління майном спільної власності Львівської обласної ради виставило на приватизацію способом аукціону через систему Prozorro чотири об’єкти нерухомості.

Зокрема, заплановано продаж нежитлової будівлі загальною площею 2929,9 м² на вулиці В.Короленка, 7, у Львові. Стан майна – задовільний, для подальшого ефективного використання вимагає проведення ремонтно-відновлювальних робіт. Об’єкт є на земельній ділянці площею 0,7008 га. Початкова ціна продажу 29 233 680 гривень з ПДВ. Крок аукціону – 1 % від стартової ціни. Розмір реєстраційного внеску 834.60 грн. Розмір гарантійного внеску 2 923 368,00грн.

Основна умова продажу цього об’єкту – використання його для освітніх цілей.

Нагадаємо, у грудні минулого року Львівська міська рада звернулась до Львівської обласної ради з проханням допомогти вирішити питання Центру Опіки Сиріт Львівської Архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви та передати це приміщення для потреб Центру Опіки Сиріт. Детальніше про це у статті Syla.news.

Читати також:  Заява Львівської облради до поляків з приводу заяв окремих політиків

 

207 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up