“Візьми і зроби!” Львів’яни передали Садовому лопату для снігу (відео)

Сьогодні, 28 січня, під стінами Львівської міської ради відбулася акція протесту проти бездіяльності щодо снігоприбирання у місті та бездіяльності міського голови Андрія Садового. Активісти передали чиновникам снігоприбиральні лопати і вимагали очистити місто від снігу.

Про це повідомляє кореспондент Syla.news.

Співорганізатор акції, Валентин Середюк заявив, що центр Львова мало не належить туристам, а львів’янам у своєму місті некомфортно. Він переконаний, що дороги Львова в поганому стані, а на жителів Львова падають балкони та уламки від будинків.

“Ми вимагаємо (у Андрія Садового – ред.) негайно виправити ситуацію або піти у відставку”, – сказав координатор “Державницької ініціативи Яроша” Львівської області Валентин Середюк.

“У Львові фактично відбувається комунальний безлад”, – наголошує громадський активіст Богдан Рабешко.

Пересічні львів’яни, активісти та журналісти зайшли у приміщення ЛМР, проте на робочому місці не було ні Андрія Садового, ні його заступника Геннадія Васьківа. Учасники акції протесту принесли під кабінет мера Львова лопату.

На зустріч вийшов директор Департаменту “Адміністрація міського голови” Євген Бойко. На запитання журналістів “хто понесе відповідальність за п’ятничний колапс?” він конкретно не відповів.


Заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак вийшов до журналістів та намагався відповісти на їхні питання. Він заявив, що лише сьогодні він виконує обов’язки мера.

Сергій Бабак також додав, що зараз є близько 600 вакансій в комунальних організація Львівської міської ради.

Додамо, вчора під стінами Львівської міської ради провели акцію протесту через підвищення вартості проїзду в громадському транспорті.

Марта Лазарчук, Андрій Саган, Syla.news

697 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up