Трьох поранених українських моряків перевели до СІЗО «Лефортово» — адвокат

Трьох поранених у Керченській протоці українських моряків уже перевели з медчастини московського СІЗО «Матроська тиша» до СІЗО «Лефортово». Про це Громадському повідомив адвокат одного з поранених моряків, Василя Сороки, — Сергій Бадамшин.

Він зазначив, що отримав підтвердження інформації про переведення зранку 28 січня, повідомляє “Громадське”.

Усіх трьох поранених моряків, Андрія Артеменка, Василя Сороку та Андрія Ейдера перевели до «Лефортово» 26 січня.

27 січня російський волонтер Костянтин Котов повідомив Громадському, що хотів дещо передати двом пораненим морякам, Василю Сороці та Андрію Ейдеру, утім йому відмовили — «отримувач не знайдений». Такий же статус згодом отримав Андрій Артеменко.

Ще одна російська волонтерка Вікторія Івлєва зазначила, що про переведення до СІЗО «Лефортово» вона дізналася випадково — «сподіваємося, що моряки хоч якось підліковані».

«Прощавай, Матроска (СІЗО «Матроська тиша» — ред.), зручні електронні черги та ФСВП-магазин (Федеральна служба виконання покарань — ред.)! Привіт, Франц Івановичі Лефорт, амбразура та багатокілограмові передачі», — написала Івлєва, зазначивши, що тепер усі полонені моряки (24) будуть в одному СІЗО.

ИЗ МАТРОСКИ К ЛЕФОРТУТрое раненых моряков – Андрей Эйдер, Андрей Артеменко и Василий Сорока – вчера или сегодня были…

Опубліковано Victoria Ivleva Неділя, 27 січня 2019 р.

Нагадаємо, 16 січня Лефортовський суд Москви продовжив термін тримання під вартою всім 24 полоненими українським морякам до 24 та до 26 квітня 2019 року. Адвокати подаватимуть апеляції щодо всіх українців.

Нагадаємо, раніше Київ розповів рідним поранених моряків про стратегію Києва.

Як відомо,  25 листопада росіяни протаранили український корабель у Чорному морі. В результаті таких дій було захоплено шістьох українських моряків. Проти них згодом було обрано запобіжний захід.

267 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up