Львівська фірма порушувала правила поводження зі сміттям, – оштрафували працівника

Працівниками Державної екологічної інспекції у Львівській області у період з 11 січня по 21 січня 2019 року проведено планову перевірку ТзОВ «Дв-екосвіт». 

Про це повідомляє Державна екологічна інспекція у Львівській області.

За результатами перевірки, у відповідності до статті 82 Кодексу України про адміністративні правопорушення (за порушення правил порушення з відходами), 82-1 КУпАП (порушення правил первинного обліку поводження з відходами) та 82-4 КУпАП (змішування чи захоронення відходів, для утилізації яких в Україні існує відповідна технологія, без спеціального дозволу), Інспекцією до адміністративної відповідальності притягнуто відповідальну посадову особу підприємства на суму 901 гривню.

Крім цього, з метою усунення порушень природоохоронного законодавства, виявлених під час перевірки дотримання вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища Інспекцією видано припис.

Зазначимо, ТзОВ «Дв-екосвіт» має офіс у Львові, засновник і директор організації – Андрій Гринишин.

 

459 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up