31 січня оголосять хто став найкращим спортсменом Львівщини 2018 року

У цей день відбудеться нагородження найкращої спортсменки грудня та найкращих спортсменів Львівщини за підсумками 2018 року.

Про це Syla.news повідомили у відділенні Національного олімпійського комітету у Львівській області.

У четвер, 31 січня, у відпочинковому комплексі «Park. Art of Rest» (вул. Вітовського, 43а, Парк культури) відбудеться урочиста церемонія нагородження найкращої спортсменки Львівщини за підсумками виступів у грудні 2018 року. Початок об 11:00.

Також на церемонію запросили усіх спортсменів, які визнавалися кращими у 2018 році, та їх тренерів, а саме: Олену Стецків (санний спорт), Станіслава Горуну
(карате), Соломію Братейко (настільний теніс), Анастасію Возняк (художня гімнастика), Христину Пограничну (художня гімнастика), Дмитра Озимка (веслування), Софію Прийму (тріатлон), Анастасію Горлову (веслування), Павла Коростильова (кульова стрільба з пістолета), Аллу Черкасову (вільна боротьба), Вероніку Марченко (стрільба з лука).

Читати також:  Місто виділить по 25 тисяч гривень кожному львів’янину-медалісту Європейських ігор у Мінську

Серед них будуть обрані найкращий спортсмен Львівщини 2018 року та найкраща спортсменка Львівщини 2018 року.
Переможців буде обрано шляхом голосування членів виконкому відділення НОК України у Львівській області. Імена спортсменів року зберігатимуть в цілковитій таємниці й оголосять лише 31 січня.
Також на церемонії відзначать переможців Всеукраїнського конкурсу серед спортивних журналістів «Україна олімпійська», що проводиться Комісією НОК України «Засоби масової інформації та пропаганда олімпійського руху» – телеканал «Перший західний», що отримав спеціальну відзнаку «Шкільні батли» (Найкраща циклічна спортивна телепрограма) та Наталію Васьо, яка увійшла до трійки кращих спортивних журналістів України.

Читати також:  Ігри нескорених: найкращі спортсмени серед ветеранів АТО

Нагадаємо, кращою спортсменкою Львівщини за підсумками листопада 2018 року стала лучниця Вероніка Марченко.

930 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up