Хакери оприлюднили 175 гігабайт інформації про злочини Росії

Проект DDoSecrets website опублікував масштабну колекцію електронного листування, отриману шляхом хакерських зламів, що “проливає світло” на дії Росії на Донбасі.

Про це повідомляє “Голос Америки”.

Наприкінці тижня в анонімній мережі для передачі даних у зашифрованому вигляді проект DDoSecrets website розмістив у публічному доступі масштабну колекцію електронного листування, отриману шляхом хакерських зламів та витоків інформації. Про це першим повідомило видання The New York Times.

Більшість матеріалів під назвою “Темний бік Кремля” проливає світло на війну Росії в Україні, зв’язки Кремля з Російською православною церквою, операції олігархів тощо.

Частково ця іформація з’являлась на інших сайтах, однак її витік вразив своєю масштабністю – 175 гігабайт.

“Темний бік Кремля» (108 гігабайт) – сотні тисяч повідомлень та файлів від російських політиків, журналістів, олігархів, релігійних діячів та терористів в Україні”, – йдеться в повідомленні групи DDoSecrets.

Серед документів – матеріали російського Міністерства внутрішніх справ, які в 2016 році відмовився публікувати WikiLeaks, матеріали російської хакерської групи “Шалтай Болтай”, документи російської установи з експорту зброї “Рособоронекспорт” і те, що DDoSecrets назвали “хакерською хвилею”, що стосувалась збиття літака MH17 над Донбасом в 2014 році. Зокрема, до “Темного боку Кремля” увійшла і “пошта Суркова”, відповідальність за злам якої в 2016 році взяла на себе група “Український кіберальянс”.

Веб-сайт, який веде Емма Бест, побудований подібно до WikiLeaks – він запрошує хакерів та актвистів надсилати і поширювати конфіденційні документи.

Нагадаємо, кіберполіція Львівщини виявила хакера, який інфікував тисячі комп’ютерів у 50 країнах світу.

Syla.news

516 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up