Цукенберг хоче об’єднати WhatsApp, Instagram та Facebook Messenger, – NYT

Засновник і очільник Facebook Inc. Марк Цукерберг планує інтеграцію сервісів WhatsApp, Instagram і Facebook Messenger.

Про це пише New York Times з посиланням на власні джерела, передає РБК-Україна.

Стало відомо, що інтеграцію платформ планують завершити до кінця поточного року або на початку 2020 року.

Відтак, користувачі Facebook зможуть відправляти захищені повідомлення співбесіднику, наприклад, яка має акаунт лише в WhatsApp.

Наразі це неможливо, оскільки сервіси працюють як окремі додатки. Як повідомляється, всі три сервіси продовжать працювати як незалежні програми

Видання зазначає, що, об’єднуючи інфраструктуру, сервісів, Facebook розраховує утримати мільярди користувачів своєї екосистемі та підвищити рентабельність бізнесу. У компанії вважають, що більш часте використання платформ Facebook для відправки текстових повідомлень може змусити людей відмовитися від інших месенджерів, включаючи сервіси Apple і Google.

Facebook заявила, що хоче “надати користувачам найкращий досвід в плані спілкування в месенджерах”.

“Люди хочуть, щоб месенджери були швидкими, простими, надійними і конфіденційними. Ми працюємо над тим, щоб вбудувати в більше число наших месенджерів технологію наскрізного шифрування і вивчаємо способи полегшити користувачам доступ до друзів і членів сім’ї між платформами”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше  через недолік у Facebook фото майже 7 мільйонів користувачів стали публічними.

Syla.news

428 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up