На шведському кінофестивалі глядачам показуватимуть фільм у трунах

Глядачів зачинять в трунах, обладнаних екранами, динаміками та кондиціонерами, аби створити відповідну безрадісну атмосферу для перегляду апокаліптичного фільму.

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на The Hollywood Reporter.

У Швеції 27 січня розпочнеться Гетеборзький кінофестиваль. Під час заходу відбудуться покази драми “Аніара”. Однак перегляд фільму буде не звичайним: глядачів укладуть у закриті труни, оснащені екранами, динаміками та кондиціонерами.

Під час кожного показу подивитись стрічку зможе 8 глядачів у 8 трунах одночасно. Такий сеанс триває 46 хвилин. Поруч з трунами чергуватимуть працівники кінофестивалю.

Директор фестивалю Йонас Голмберг пояснив, що у такий спосіб вони хочуть підкреслити складну тему антиутопічного фільму про кризу капіталістичного суспільства.

“Нам подобається знаходити нові місця та нові способи познайомитись з кіно”, – зазначив він.

Апокаліптична науково-фантастична драма розповідає про пасажирів космічного корабля, які одержимі ідеєю споживацтва та вирушають на Марс.

Загалом у Гетеборзі відбудеться 33 таких сеанси.

Syla.news

 

458 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up