З 1 лютого у Львові пенсіонери знову їздитимуть безкоштовно у маршрутках

Виконавчий комітет Львівської міської ради сьогодні, 25 січня, прийняв рішення, згідно з яким пенсіонери та особи з інвалідністю ІІІ групи знову їздитимуть безкоштовно у міських маршрутках.

Про це повідомляє Львівський портал.

Вже з 1 лютого пенсіонери та особи з інвалідністю ІІІ групи знову їздитимуть безоплатно у маршрутках, які обслуговують приватні перевізники.

Як розповів заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак, пільговиків таких категорій у місті є близько 100 000 осіб.

«Ці люди, мабуть, не мають достатнього рівня доходу, отримують малі пенсії, тому тепер вони зможуть безоплатно їздити в автобусах на приватних маршрутах. Ми нарешті дотиснули перевізників, вони нарешті на це погодились, тому цю роботу ми провели заради людей», – пояснив Сергій Бабак.

Зазначимо, приватні перевізники відмовилися безоплатно возити пенсіонерів зі січня 2018 року. Пільговий проїзд для них зберігався лише у маршрутках комунального перевізника АТП № 1 та в електротранспорті.

Нагадаємо, сьогодні міська рада Львова також відкоригувала вартість проїзду у маршрутках. Із 1 лютого львів’яни платитимуть за проїзд уже не 5, а 7 гривень.

Syla.news

1070 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up